support
Obsługa klienta (WhatsApp): +48 799 799 798 [email protected]
Strefa Biznesowa
Pierwszy sklep internetowy z kamieniem naturalnym.

MarmurGranit.net

MarmurGranit.net to pierwsza polska platforma sprzedaży materiałów i rozwiązań z marmuru, granitu i kamienia naturalnego na zamówienie. Nasz zaawansowany konfigurator pozwala wybrać i dostosować produkt najlepiej odpowiadający Twoim potrzebom. Możesz go zamówić z dostawą pod wskazany adres.

Od laboratorium do internetu

MarmurGranit.net to domena należąca do Terzi Service S.r.l. Nasza firma powstała w 1955 roku w Zandobbio w prowincji Bergamo, znanej miejscowości ze względu na wydobycie kompaktowej dolomity krystalicznej, znanej w literaturze jako Dolomia di Zandobbio i powszechnie nazywanej Marmo bianco di Zandobbio. Znajdujemy się tutaj w regionie wydobywczym i przemysłowym rozpoznawanym na całym świecie z uwagi na obróbkę marmurów i granitów. To tutaj przez lata rozwijał się nasz zakład i pasja do kamienia naturalnego.

MarmurGranit w liczbach
1.500.000
Wyświetlane strony
210.000
Odwiedzający
3.000
Obsłużeni klienci
Chcesz pracować z nami?
Jesteś fachowcem, masz salon wystawowy, magazyn budowlany lub zakład obróbki kamieni? Jeśli chcesz, możesz współpracować z nami.
Rzemiosło i najnowocześniejsze technologie

Terzi to połączenie rzemiosła i doświadczenia. To w laboratorium produkcyjne, gdzie pracuje się kamieniem, musi istnieć doskonałe połączenie: twórcza mieszanka, która łączy doświadczone ręce rzemieślnika, cierpliwość i dbałość o szczegóły mistrza z użyciem nowoczesnych maszyn i nowych technik produkcji, które ciągle prowadzą nas poza granice obróbki kamienia. Terzi to innowacja procesu. Transformacja technologiczna, strategie cyfrowe i ciągłe doskonalenie są fundamentami wzrostu firmy. Terzi to innowacja produktu. Kamień nie powinien być już postrzegany tylko jako produkt przeznaczony do konkretnych dziedzin i specyficznych nisz w budownictwie; chcemy nadać większą wartość naturalnemu elementowi dekoracyjnemu o wyjątkowych cechach wytrzymałości i piękna poprzez badania i ciągłe eksperymenty nad nowymi zastosowaniami i obróbką do mebli.

4 Laboratoriami
Jesteśmy obecni w całej Italii z 2 laboratoriami w Bergamo, 1 w Veronie i 1 w Trani.
Dopasowane wyceny
Realizujemy każdy spersonalizowany projekt, począwszy od klasycznych prac (podłogi, obudowy, progi, parapety, schody), aż po kompleksowe realizacje prywatnych mieszkań, złożonych budynków i luksusowych hoteli.
Wszystko, co masz na myśli z kamienia, możemy zrealizować.
Le nostre aziende
Jakość i obsługa

Jako mała lokalna firma, z czasem zdobywamy doświadczenie i kompetencje, co pozwala nam objąć cały łańcuch dostaw dzięki zintegrowanej kontroli wszystkich procesów. Od zakupu płyt i materiałów przechodzimy szybko do ręcznej obróbki pojedynczych elementów, aby w końcu zapewnić kompleksową usługę projektowania, włącznie z dostawą i montażem.

Dzięki solidnie rozwiniętej sieci dostawców i partnerów starannie wybieramy materiały z najlepszych kamieniołomów i od producentów uznawanych na całym świecie. Duże powierzchnie w naszych własnych magazynach oraz różne laboratoria we Włoszech pozwalają nam obsługiwać spersonalizowane zamówienia szybko i w konkurencyjnych cenach. Terzi Service jest dzisiaj liderem w zakresie technologii, posiada zawsze aktualizowany park maszynowy i wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Zapisz się do newslettera

Natychmiast dla Ciebie 5% zniżki na pierwsze zamówienie 😉