support
Obsługa klienta (WhatsApp): +48 799 799 798 [email protected]
Język:
pl
Strefa Biznesowa
TY WYBIERASZ SPOSÓB PŁATNOŚCI

Metody płatności

TY WYBIERASZ SPOSÓB PŁATNOŚCI

Dzięki MarmurGranit.net możesz bezpiecznie wybierać pomiędzy różnymi metodami płatności:

  • W przypadku dostawy do domu można zapłacić za pomocą: Karta kredytowa, Przelew bankowy, Paypal lub w 3 wygodnych ratach za pośrednictwem Klarna.
  • W przypadku odbioru zakupów w naszych magazynach i warsztatach można płacić wszystkimi metodami płatności określonymi w punkcie 1 oraz gotówką.
PŁATNOŚĆ KARTĄ KREDYTOWĄ
Akceptujemy płatności kartami kredytowymi za pośrednictwem platformy płatniczej Stripe we wszystkich głównych systemach: Visa, Mastercard, Maestro i American Express. Stripe spełnia najsurowsze standardy certyfikacji (dowiedz się więcej pod tym linkiem). Jeśli po weryfikacji okaże się, że transakcja nie jest bezpieczna, MarmurGranit.net przystąpi do anulowania zamówienia. W żadnym momencie procesu zakupu MarmoGranito.it nie jest w stanie poznać informacji o karcie kredytowej kupującego i numeru karty kredytowej ani informacji finansowych, majątkowych i osobistych kupującego. Informacje te są w rzeczywistości przekazywane w momencie potwierdzenia zamówienia przez Klienta za pośrednictwem bezpiecznego połączenia bezpośrednio z portalem banku lub firmy finansowej.
PŁATNOŚĆ PRZELEWEM BANKOWYM
W przypadku wyboru płatności przelewem bankowym zamówienie zostanie wstrzymane i zrealizowane dopiero po otrzymaniu przez nas potwierdzenia, że bank uznał nasze konto. Płatności należy dokonać w ciągu 7 dni od daty potwierdzenia zamówienia. Po upływie tego terminu zamówienie zostanie automatycznie anulowane. W tytule przelewu bankowego należy koniecznie podać numer zamówienia. Odbiorca przelewu bankowego: Terzi Service Srl IBAN: IT58V0511654900000000001266 Powód płatności: MarmurGranit.net Nr ref. zamówienia # NUMER ZAMÓWIENIA
PŁATNOŚĆ ZA POMOCĄ PAYPAL
Jeśli zdecydujesz się na zakup za pośrednictwem metod płatności Paypal, zostaniesz przekierowany na stronę logowania platformy po zakończeniu zamówienia. Kwota zamówienia zostanie pobrana z konta Paypal po złożeniu zamówienia. Jeśli zamówienie zostanie anulowane, zarówno przez Klienta, jak i przez MarmurGranit.net, kwota zostanie zwrócona na konto Paypal Klienta. Paypal chroni informacje kupującego poprzez zastosowanie najbardziej zaawansowanych systemów bezpieczeństwa.
PŁATNOŚĆ CON KLARNA
Na naszej platformie możesz płacić z Klarna w 3 wygodnych nieoprocentowanych ratach, które będą pobierane z Twojej karty co 30 dni. Podczas płatności wybierz opcję płatności w 3 nieoprocentowanych ratach i wprowadź dane swojej karty debetowej, kredytowej lub przedpłaconej. Proces jest tak prosty, jak płatność dowolną kartą. Po wysłaniu zamówienia Po potwierdzeniu wysłania zamówienia pierwsza opłata zostanie pobrana z karty. Po przetworzeniu płatności wyślemy powiadomienie. Co 30 dni Pozostałe obciążenia karty będą dokonywane automatycznie co 30 dni, aż do rozliczenia pełnej kwoty. Poinformujemy Cię o tym przed każdą płatnością.

Zapisz się do newslettera

Natychmiast dla Ciebie 5% zniżki na pierwsze zamówienie 😉