support
Obsługa klienta (WhatsApp): +48 799 799 798 [email protected]
Język:
pl
Strefa Biznesowa

Dostawy i wysyłki

Dzięki MarmurGranit.net zamawianie jest naprawdę szybkie i wygodne; wystarczy kilka minut z komputera lub smartfona, aby otrzymać żądany materiał bezpośrednio do domu.

KOSZTY I TERMINY WYSYŁKI

Cena wysyłki jest naprawdę minimalna!
Koszty wysyłki obejmują opłaty za obsługę i pakowanie. Koszty obsługi są stałe, podczas gdy koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki i adresu docelowego.
Wysyłamy na terenie całych Włoch (również za granicę), a dzięki kilku magazynom rozproszonym po całym kraju możemy zagwarantować szybką wysyłkę.

Realizacja zamówień trwa 15 dni roboczych.

Po wyprodukowaniu wymaganych materiałów zamówienie jest powierzane kurierowi, który w zależności od miejsca docelowego dostarczy je w ciągu minimum trzech do czterech dni..

BEZPIECZNE PAKOWANIE I DBAŁOŚĆ O PRZESYŁKĘ
Dbamy o każdy szczegół pakowania, aby uniknąć uszkodzeń: wszystkie towary są umieszczane na drewnianych paletach, narożniki są zabezpieczone styropianem, a ładunek jest ostatecznie hermetycznie zamknięty w celofanie. Materiał jest rozładowywany pod adresem docelowym wybranym w zamówieniu; rozładunek odbywa się ręcznie lub za pomocą windy tylnej w przypadku bardzo ciężkich produktów. Klient jest odpowiedzialny za dostarczenie materiału do miejsca użytkowania.
CO ZROBIĆ W PRZYPADKU USZKODZENIA TOWARU
Towary są pakowane w taki sposób, aby były widoczne i muszą zostać sprawdzone natychmiast po ich dostarczeniu pod kątem ewentualnych uszkodzeń. W momencie dostawy, w przypadku jakichkolwiek wątpliwości co do integralności materiału, należy podpisać i napisać "Przyjmuję z zastrzeżeniem" na dokumencie przewozowym przekazanym przez kuriera. Jest również absolutnie konieczne, aby w przypadku uszkodzenia, na dokumencie przewozowym wpisać "towar uszkodzony" lub "towar uszkodzony". W przypadku braku takiego sformułowania nie będzie już możliwe uzyskanie zwrotu kosztów za wszelkie uszkodzenia spowodowane transportem. W ten sposób, w przypadku zweryfikowanego uszkodzenia, będziemy mogli wymienić towar na nasz koszt.

Zapisz się do newslettera

Natychmiast dla Ciebie 5% zniżki na pierwsze zamówienie 😉