support
Obsługa klienta (WhatsApp): +48 799 799 798 [email protected]
Język:
pl
Strefa Biznesowa
Gdzie mogę znaleźć koszty wysyłki?

Koszty wysyłki są wyświetlane w momencie składania zamówienia, po wprowadzeniu danych, przed opłatą.

Koszty wysyłki obejmują opłaty za obsługę i pakowanie. Koszty obsługi są stałe, natomiast koszty transportu różnią się w zależności od całkowitej wagi przesyłki i adresu docelowego.

Dbamy o każdy szczegół pakowania, aby uniknąć uszkodzeń: wszystkie towary są umieszczane na drewnianych paletach, gdzie są następnie blokowane, aby uniknąć przemieszczania się podczas transportu, narożniki są zabezpieczone styropianem i folią bąbelkową, a wszystko jest następnie owinięte celofanem.

Materiał jest rozładowywany przy drodze pod wybranym adresem docelowym, ręcznie lub za pomocą windy załadowczej w przypadku bardzo ciężkich ładunków.

Kurier skontaktuje się z Tobą na numer telefonu komórkowego podany podczas składania zamówienia, aby ustalić z Tobą dzień dostawy towaru.

W przypadku, gdy materiał dotrze na adres dostawy uszkodzony, prosimy o złożenie podpisu z zastrzeżeniem kurierowi przy rozładunku, aby części mogły zostać natychmiast wymienione.

MarmoGranito wysyła towary na terenie całych Włoch, w tym na wyspy, a aby zadowolić wszystkich klientów, teraz także do Europy! Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę na mail [email protected].

Zapisz się do newslettera

Natychmiast dla Ciebie 5% zniżki na pierwsze zamówienie 😉