support
Obsługa klienta (WhatsApp): +48 799 799 798 [email protected]
Język:
pl
Strefa Biznesowa
Czym jest MarmurGranit?

W erze cyfrowej, w której coraz więcej produktów jest sprzedawanych online za pośrednictwem stron internetowych, my w MarmurGranit pomyśleliśmy również o sprzedaży online produktów, nad którymi pracujemy i sprzedajemy lokalnie od ponad 50 lat.

Dlatego jako firma, która tradycyjnie działa w branży kamieniarskiej od ponad 50 lat, zdecydowaliśmy się stworzyć tę platformę sprzedażową, aby zapewnić użyteczne, szybkie i przyjazne dla użytkownika narzędzie dla wszystkich naszych gości.

Kluczowe koncepcje były dwie: po pierwsze, aby każdy produkt był jak najbardziej dostosowany do indywidualnych potrzeb, tworząc w ten sposób tysiące kombinacji artykułów, połączonych w przejrzystą i prostą platformę sprzedażową.

Ponadto możliwość oferowania naszego rzemiosła w inny sposób niż zwykła strona internetowa, zwykle charakteryzująca się standardowymi produktami na rynek masowy.

To, co z tego wynikło, to witryna e-commerce poświęcona sprzedaży kamieni, takich jak MarmurGranitTerrazzoCeramika i Quarzi która okazała się zwycięzcą, syntezą ręcznie wykonanej jakości, ale z cenami dla platformy internetowej, pochodzącymi z innowacyjnych metod produkcji.

W ten sposób narodziło się MarmurGranit z czterema podstawowymi koncepcjami: łatwo, tanio, szybko, bezpiecznie.

Zapisz się do newslettera

Natychmiast dla Ciebie 5% zniżki na pierwsze zamówienie 😉